Gizlilik ve Güvenlik Politikası :                                                                      
         
          Sarfmalzemeci.com.tr, ziyaretçileri tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra "Kişisel Bilgiler" olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

          Sarfmalzemeci.com tarafından, kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır : Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

          Kişisel Bilgilere, sadece Sarfmalzemeci.com.tr yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Sarfmalzemeci.com.tr, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Sarfmalzemeci.com.tr 'ye aittir.

          Sarfmalzemeci.com.tr web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Kredi Kartı Güvenliği  :                                                                                                                

          Sarfmalzemeci.com.tr internet mağazası 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit Rapid SSL tarafından sağlanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez. Sistemimiz hiçbir zaman girdiğiniz kredi kartı bilgilerini saklamaz ve kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiç bir zaman bizde dahil olmak üzere hiç kimseye göstermemiş olursunuz.

CVC2 nedir?

CVC2 numarası kredi kartınızın arkasında bulunan rakamın son üç hanesidir. Kartın manyetik şeridine yazılmayan bu numara sayesinde kredi kart numaranız ele geçirilse bile CVC2 Numarası gizli kalacağından kartınız isteğiniz dışında kullanılamaz. İşleminizin daha güvenli olması için işlem sırasında sizden bu numaranın girişini yapmanız istenmektedir.


CVC2 numarasınının kredi kartı üzerindeki yerini aşağıdaki örneklerde görebilirsiniz.


American Express Card’larla İşlem Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kart Numarası :

Visa ve MasterCard’ların aksine American Express kart numaraları 15 haneden oluşmaktadır.

American Express Card


MasterCard

Güvenlik Numarası :

          American Express kartların güvenlik numaraları kartın ön yüzünde yer almaktadır ve 4 haneden oluşur. Visa ve MasterCard logolu kartların güvenlik numaraları kartın arka yüzünde bulunur ve 3 rakamlıdır. Ziyaretçilerimizden alınan kişisel üyelik bilgileri, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında yalnızca yetki sahibi olan personelin ulaşabileceği bir ortamda saklanmaktadır. Hobimmarket.com kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri her ne şekilde olursa olsun üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt eder.

Kişisel Bilgi Güvenliği  :                                                                                                              

Sarfmalzemeci.com.tr müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetkilendirilmiş personel tarafından görüntülenecek ortamlarda saklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve Uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

           Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması, üçüncü şahıslarla paylaşılmaması, hiçbir suretle kötü amaçlarla kullanılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir.

           Sarfmalzemeci.com kişisel bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde; bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

Ödeme Bilgileri Güvenliği  :                                                                                                        

Sarfmalzemeci.com bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı; ilk kez alışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak, gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasal olmayan kullanımları önlemek için önlem almaktadır. Hobimmarket.com 128bit güvenlik sertifikasına sahiptir.

                              

         Sarfmalzemeci.com.tr ' den yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak sağlanan 128bit SSL şifreleme protokolünü kullanarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulama sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direkt olarak bankaya iletilmekte; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilemediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir.

         128Bit Rapid SSL Şifreleme protokolü ve güvenli sertifikası ile ilgili bilgilerimize, üst kısımda bulunan Rapid SSL logosuna tılayarak ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Uyarısı :                                                                                                                         

Kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi durumlar büyük çoğunlukla fiziki ortamlarda gerçekleşmektedir. Bu nedenle restoran vb. yerlerde kredi kartlarının kullanılması veya kart numarasının başkalarına verilmesi tavsiye edilmemektedir.

          Kredi kartının çalınması, kaybolması veya izinsiz kullanıldığının farkedilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir.

          Sarfmalzemeci.com tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.

          İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak teyit alınmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR