Yentürk Elektrik Elektronik Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

          2013 Yılında kurulan firmamız oluşturulan genç ve dinamik kadro ile büyümeye devam etmektedir. Doğru ürün ile doğru zamanda piyasaya girerek ilkeli ve dürüst satış pazarlama faaliyetlerimiz ile hiçbir zaman kendi çıkarlarımızı müşteri çıkarlarının üzerinde tutmadık. Kısa vadede istikrarsız bir büyümeden ziyade uzun vadede sağlam temeller üzerinde, müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen,  köklü bir firma olmayı hedefledik. Bu sayede çalıştığımız firmaların güvenini kazanarak yolumuza sağlam adımlarla ilerliyoruz.

 

          Firmamızın ilk faaliyet konusu enerji tasarruflu Led aydınlatma sistemleridir. Bu konuda da Türkiye’nin gurur kaynağı olan ve sektördeki yabancı firmaların yakından izlediği VESTEL Elektronik ile satış pazarlama alanında proje partnerliği yapıyoruz. İlk kurulduğumuz günden beri devam eden projelerimiz her geçen yıl büyüyerek devam etmektedir.

 

          Aynı süreçte araştırmalara başladığımız bir diğer iş kolumuz Lazer ve Plazma kesim makinelerine ait sarf malzemelerin Türkiye’de imalat ve satış pazarlaması olmuştur.  Uzun süren Ar&Ge ve yatırım sürecinden sonra bu işimizde uzun yıllara dayalı ilkeli, dürüst ve ürünlerinin arkasında duran bir sarf malzeme markası oluşturduk; SRF®

 

         Üretimini yaptığımız sarf malzemelerin öncelikle Türkiye çapında satış pazarlama faaliyetlerini yürütmek için yola çıktık. Bunun için yeni yöntemler planlandı ve yatırımlar yapıldı. Öncelikle www.sarfmalzemeci.com  e-ticaret sitemiz tamamlandı ve müşterilerimize online alışveriş konusunda hizmet vermeye başlandı. Ayrıca internet kullanmak istemeyen telefon aracılığı görüşmek isteyen müşterilerimize kesintisiz ve en kısa yoldan hizmet verebilmek adına bir çağrı merkezi kuruldu. 7/24 hizmet mantığı ile çalışan çağrı merkezimize +90 850 302 7812 numaralı telefondan yada [email protected] mail adresi ile tüm müşterilerimiz günün her saati ulaşabilmektedir. Acil sarf malzeme ihtiyaçları için çeşitli ulaşım yöntemleri kullanılarak ürünlerini en kısa sürede alabilmektedirler.

 

          Yapılan reklam ve pazarlama faaliyetleri sayesinde Türkiye metal imalat sektöründe bilinen bir marka yolunda ilerliyoruz. Aynı zamanda yurt dışı satış pazarlama faaliyetlerimizi de hızlandırdık. Şimdiye kadar ihracat yaptığımız ülkeler; Estonya, Polonya, İtalya, Romanya, Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Irak, Pakistan ve Ürdün’dür. Firmamızda Yurt dışı ihracat faaliyetlerimizi daha da büyütmek için çeşitli ülkeler ile işbirliği yapılması kararı alındı. Önümüzdeki yıl bu konuda çeşitli yatırımlar yapılarak ihracat konusunda daha güçlü bir firma haline gelmeyi planlıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR